Івано-Франківськ Вулиця Угорницька, 16

Про компанію:

Продаж підлоги (ламінат, паркет, паркетна, шпонована, масивна, терасна, облицювальна, інженерна дошка, масив, вінілова, шкіряна і коркова підлога), аксесуарів та комплектуючих для встановлення підлоги.

Сьогодні існує безліч різноманітних матеріалів, які використовують для укладання підлоги: дерево, ковролін, ламінат, вініл та інші. Підлога може доповнити ваш інтер'єр, навіть більше — вона може стати його «родзинкою», адже сьогодні існують різноманітні техніки укладання.«Хата ламінату» — це мережа спеціалізованих партнерських магазинів підлогових покриттів, місією яких є підбір якісної підлоги для вашої оселі як основи гарного інтер'єру.

Магазин «Хата ламінату» пропонує широкий спектр товарів для вашої оселі. Підлога на будь-яку вимогу, смак та гаманець! Один з найбільших асортиментів у місті: ламінату;паркетної та шпонованоі дошки;терасноі та облицювальної дошки;вінілової, шкіряної та коркової підлоги;масиву та інженерної дошки;ковроліну та килимових покриттів.У нас є всі потрібні аксесуари та комплектуючі для встановлення підлоги.

Чому варто обрати «Хата ламінату»:ми пропонуємо різноманіття товару, в тому числі й преміум-класу. Саме тому, придбавши підлогове покриття, ви отримаєте високу якість, надійність, комфорт та стиль;в нашому асортименті запропоновано понад 500 різноманітних декорів ламінату, паркетної дошки та масиву від провідних світових виробників, а також ми  пропонуємо нові рішення для створення неповторного стилю вашого будинку;ми пропонуємо продукцію, як є абсолютно нешкідливою для вашого здоров’я. Це тому, що при виробництві використовуються тільки натуральні матеріали, які не містять шкідливих речовин;наші кваліфіковані фахівці допоможуть вам зробити правильний вибір. Разом з тим, у разі необхідності, наші майстри із задоволенням нададуть допомогу в установці підлогових покриттів.

Ми допоможемо вам підібрати будь-яке підлогове покриття, яке гармонійно впишеться в інтер'єр;ми піклуємося про своїх клієнтів, тому широке розмаїття вибору, крім усього іншого, характеризується доступною ціною.

Також, наш магазин проводить постійні акції та оновлення колекцій, щоб завжди радувати нашого покупця.


Переглядів: 133
Дата добавлення: 08-01-2020
Добавив: Robot Home24

Залишити питання