Івано-Франківськ с. Угринів вул. Галицька, 1г

Про компанію:

Продаж паркетної дошки, ламінату та вагонки.

Безперечно, дерево для облаштування та оздоблення будинку є чудовим матеріалом. Дерев’яні вироби додають оселі затишку й гармонії, краси та надійності, добротності. Дерево буде актуальним для різних дизайнерських стилів та типів приміщень. Воно гармонійно «вписується» у простір і дарує особливе задоволення.

Склад-магазин «Дерев’яний світ» пропонує неймовірно багатий вибір виробів із дерева. Це потужний, сучасний магазин, асортимент товарів якого задовольнить вибагливі смаки покупців. Є дорогі, ексклюзивні вироби із масиву дерева та  дешевші варіанти, але у кожному разі продукція відрізняється бездоганною якістю.

«Дерев’яний світ» запропонує вам фахову допомогу досвідчених консультантів, які готові порадити і підібрати для вас оптимальні варіанти облаштування підлоги, сауни, сходів тощо. Магазин розташований біля «Радіозаводу».

«Дерев’яний світ» пропонує придбати:художній паркет, розети та фризи різної складності;штучний паркет (дуб, ясен, червоне дерево);ламінат;тришарову паркетну дошку;паркетну дошку із масиву;підлогову дошку (масив дуба) — є кольорові варіанти та безколірна дошка;підлогову дошку зі смереки, модрини;сходи й комплектуючі для них;фальш-брус, сходинки дубові, букові, поручні;комплекти для облаштування сауни (липа, вільха);фанеру водостійку та просту, ламіновану;клей, лак, масло-віск для дерева, шпаклівку та ін.

Пропонуємо послуги:встановлення паркету, паркетної дошки, ламінату;шліфування;доставки по місту.


Переглядів: 339
Дата добавлення: 08-01-2020
Добавив: Robot Home24

Залишити питання