Івано-Франківськ Вулиця Бельведерська, 35;Івано-Франківськ Вулиця Джерельна, 73

Про компанію:

Продаж ламінату та паркетної дошки.

Ламінат впевнено завоював прихильність користувачів і це пояснюється суттєвими перевагами цього типу підлогового покриття. Серед них:доступна вартість;простота монтажу та експлуатації;різноманіття відтінків, що імітують натуральне дерево;зносостійкість;довговічність та надійність.

Компанія «LAMINATE Expert» — визнаний та досвідчений експерт у світі ламінату, пропонує стильні ексклюзивні колекції. Різноманіття варіантів дозволить вам підібрати оптимальне покриття, орієнтуючись на дизайн та кольорові рішення вашого дому чи офісу. А досвідчені менеджери компанії готові ділитися своїми знаннями, вміннями та досвідом, щоб допомагати вам обирати ідеальні варіанти.

Тож. якщо ви вирішили змінити підлогове покриття у своїй квартирі чи домі, варто скористатися нагодою та замовити продукцію у «LAMINATE Expert». Адже співпраця з нами має чимало переваг:пропонуємо високоякісні вироби безпосередньо від виробника;у нас представлені унікальні колекції ламінату;широка гама кольорів;окрім того, є великий вибір паркетної дошки;доступні та детальні консультації.Не вагайтеся, обирайте професійну допомогу — підлога відіграє вагому роль у домі, а ми забезпечимо її відмінну якість, красу та функціональність.


Переглядів: 107
Дата добавлення: 08-01-2020
Добавив: Robot Home24

Залишити питання