Івано-Франківськ Вулиця Юності, 13

Про компанію:

Виготовлення та продаж вагонки, плінтусів, підлоги.

 Масив модрина, ясен, дуб. Паркетна, палубна, підлогова, терасна дошка.Погонажні вироби від виробника!Дошка лежаковаДошка тераснаДошка підлогова, паркетна (модрина, дуб, ясен, бук)Блок - хаусБлок - хаус - імітація та економія дерев'яних конструкцій, оздоблення стін та стелі.Лиштва (липа, дуб)Вагонка (липа, вільха, модрина. дуб, ясен)Наш матеріал екологічно чистий - Прикарпаття (Івано-франківська)Доставка вагонки, блок-хауса, імітація бруса, дошки підлоги по Україні. Фірма ТОВ «Західтрансбуд» володіє власною виробничою базою і займається виготовленням погонажних виробів із модрини,вільхи, липи, ясена, бука, дуба.

У нас в асортименті багато найменувань якісної продукції: плінтус, вагонка, підлогова дошка, блок-хаус, лежакова дошка, лиштва, пиломатеріали обрізні та необрізні та ін.

Співпрацюючи з нами ви: 

-  не переплачуєте посередникам;
-  економите час на виготовленні нестандартних виробів;
- напряму працюєте з виробником. 

Блок-хаус – це сучасний варіант обшивки, який став популярним. Він використовується для обшивки стін, які виглядають як складені з оциліндрованих брусів. На відміну від брусів, дошки сухі, не розтріскуються і практично не змінюють своєї геометрії.Блок-хаус модрина – це чудовий матеріал для зовнішньої обробки, який виділяється своїм кольором, структурою та вологостійкістю. Він є універсальним матеріалом, як для зовнішньої так і внутрішньої обробки.Дошка блок-хаус або імітація бруса має масу переваг: Можливість обробити та вирівняти стіни без додаткових витрат на додаткові штукатурні суміші і роботи по їх нанесенню.

Можливість утеплити будинок, поклавши між блок-хаусом та стіною утеплювач.Легкий спосіб монтажу.Можливість швидко та якісно провести внутрішню та зовнішню обшивку будинку.Екологічно чистий привабливий матеріал. Дерев’яная вагонка – це один із самих популярних матеріалів для обробки. Попит на неї стабільно високий через простоту монтажу, функціональність, привабливість, а також екологічність. Вагонка використовується для обшивки зовнішніх стін, стель, стін приміщень, балконів, бань, віталень.

Проводячи обробку приміщення вагонкою, ви отримуєте ряд переваг: чудові експлуатаційні властивості та привабливий естетичний природній зовнішній вигляд. Вагонка не боїться різниці температур , перепадів вологості (при правильному встановленні та обробці поверхні), має запас міцності. 

Плінтус дерев’янний – це спеціальна планка, яка дозволяє закрити стики між стіною та підлогою або стелею. Звідси два види плінтусів: для підлоги та стелі. Відрізняються вони розміром: для стелі тоньше, бо технологічні зазори між стелею і стіною менші, а внизу, за рахунок підлогового плінтуса закриваются всі недоліки і щілини між підлоговим покритям та стіною, вони завжди ширші. Тому підлоговий плінтус ширший і більший, а також він несе на собі багато інших функцій – в ньому можуть розміщуватися проводка та інші комунікаційні з’єднання. 

Підлогова дошка –це традиційна різновидність підлоги без якої не можна закінчити ремонт. До неї ставлять високі вимоги – вона повинна бути добре просушена, екологічно чиста. Чим товстіша дошка тим більше тепла зберігає підлога, тим більше цикльовок вона витримає і буде служити значно довше.

Основні переваги підлогової дошки: 

Хороша підлогова дошка довгі роки зберігає ідеальну геометрію.
Простий догляд за дерев’яною підлогою.
Низька теплопровідність економить витрати на опалення приміщення.
Сприяє підтриманню природного мікроклімату  приміщення.
Дерев’яна підлога чудово гармонує з будь-яким дизайном.
Забезпечує високу щільність укладки без перепадів.
Не притягує пилюку на відміну від ламінату.Не підвладна окисленню, не темніє навіть через тривалий час.
Низька теплопровідність і висока шумоізоляція забезпечує комфорт та затишок в приміщенні.  


Переглядів: 144
Дата добавлення: 08-01-2020
Добавив: Robot Home24

Залишити питання