Івано-Франківськ
ganar.com.ua +380 503738307

Про компанію:

Великий вибір вагонки, рейки, дошки, брусу, плінтусів для будівельних, покрівельних та декоративно-оздоблювальних робіт.

Інтернет-магазин «Ганар» пропонує великий вибір дерев’яних будівельних матеріалів відмінної якості. Ці товари гідно оцінять ті користувачі, які цінують натуральність, екологічну безпеку, довговічність та затишок у своєму домі. Матеріали можна використовувати як для житлових будинків, так і для комерційних, відпочинкових об’єктів, закладів громадського харчування та в інших цілях.

Перевагами продукції від «Ганар» є ретельний відбір лісоматеріалів для обробки, високий рівень контролю якості виробів з дерева, висушування дерева в італійських сушильних камерах за спеціальною технологією.  Вологість матеріалів - 8-12%. А також, здійснюємо доставку замовленої продукції по всій Україні.

Надаємо додаткову послугу довантаження. Вагомою особливістю роботи «Ганар» є повний розрахунок будь-якого матеріалу для кожного клієнта та точні терміни виконання замовлень.

Асортимент продукції від «Ганар» включає:вагонку зі смереки, ясена, модрини, липи та сосни;блок-хаус зі смереки, модрини;фальш-брус(імітація бруса) зі смереки, модрини;дошки для підлоги зі смереки, дуба, модрини;терасна дошка  з модрини для облаштування  терас;паркетна дошка з дуба;планкен зі смереки, модрини;штахетник;поручні з ясена;пиломатеріали;лежаки для сауни з липи;подвійний брус(мінібрус) з модрини;дошки для обшивання;лиштву зі смереки, дуба, модрини, ясена, вільхи;плінтуси зі смереки, дуба, модрини, ясена, бука;кутники дерев'яні (зовнішні і внутрішні);дерев’яні рейки та ін.


Переглядів: 411
Дата добавлення: 08-01-2020
Добавив: Robot Home24

Залишити питання