Івано-Франківськ, вул. Вовчинецька 170
protection-key.com.ua www.facebook.com/protectionkey +380 668 69-06-76

Про компанію:

Захист домівки, майна та власного здоров’я — питання, яке потребує певної уваги та відповідального підходу. На жаль, реалії сучасного світу вимагають особливо дбати про свою безпеку та використовувати для цього різноманітні засоби та методи.

Серед багатьох способів контролю за помешканням чи офісом, торговим приміщенням чи складом великої популярності здобули домофони та системи відеонагляду. Вони дозволяють постійно контролювати приміщення та фіксувати дані про переміщення людей. В багатьох ситуаціях встановлені системи перешкоджають зламу, сторонньому проникненню та іншим неприємним явищам.

Провідні позиції на ринку охоронних систем займає підприємство «Protection-Key». Компанія реалізує високоякісне та надійне домофонне обладнання, системи безпеки та відеоспостереження.

Консультанти нашого інтернет-магазину готові допомогти підібрати вам необхідні пристрої, виходячи із ваших побажань, потреб та можливостей. Ми проаналізуємо ваші вимоги та порадимо справді оптимальний варіант для вашого дому чи підприємства.

Варто зауважити — ми пропонуємо також послуги сервісного центру, який здійснює гарантійний та післягарантійний ремонт продукції.

Перелік продукції, яку ви можете придбати в «Protection-Key», включає:

домофонні ключі та дублікатори;
відеодомофони;
системи відеонагляду;
системи контролю доступу;
різноманітні аксесуари;
системи охорони та інші товари.
Переваги продукції від «Protection-Key» — доступна ціна, висока якість та практичність у застосуванні.

+38 (096) 984-84-85
+38 (066) 869-06-76
+38 (093) 826-46-98


Переглядів: 212
Дата добавлення: 18-06-2019
Добавив: Robot Home24

Залишити питання