Івано-Франківськ Вулиця Автоливмашівська, 7

Про компанію:

Продаж дубової паркетної дошки.

Паркетна дошка займає особливе місце серед матеріалів, які використовуються для обробки підлоги. Вона зуміла зберегти в собі кращі якості, притаманні традиційному штучному паркету та підвищені експлуатаційні характеристики, властиві інноваційним продуктам.

Паркетна дошка універсальна. Чудове покриття для підлоги, створене з неї, додає розкоші та функціональності розкішним особнякам, звичайним квартирам, концертних, банкетних залів та офісів.У «Parquet Alliance» можна придбати якісну дошку за вигідними цінами.

Сучасне паркетне покриття з дуба та інших цінних порід екологічно безпечних та довговічних матеріалів, володіє чудовим зовнішнім виглядом і є невибагливим в експлуатації. Воно залишається актуальним і затребуваним на світовому ринку оздоблювальних будматеріалів вже багато років.Широкий асортимент високоякісних матеріалів від провідних виробників, які відповідають нормам безпеки та якості та мають стильний вигляд.

Допоможемо підібрати правильний варіант саме для вашої оселі чи іншого приміщення.Постійне оновлення товарного ряду.Вигідна цінова політика та умови співпраці.

У нас в продажі:Perfetto паркетна дошка двошарова;Classic паркетна дошка двошарова;Rustik паркетна дошка двошарова;Perfetto паркетна дошка тришарова інженерна;Classic паркетна дошка тришарова інженерна;Rustik паркетна дошка тришарова інженерна;Perfetto паркетна дошка тришарова дубова;Classic паркетна дошка тришарова дубова;Rustik паркетна дошка тришарова дубова.


Переглядів: 141
Дата добавлення: 08-01-2020
Добавив: Robot Home24

Залишити питання