Івано-Франківськ Вулиця Левинського, 2а

Про компанію:

Виготовлення, продаж, встановлення та гарантійне обслуговування паркету, паркетної дошки.

Натуральний паркет з різних порід деревини від фабрики паркету «INPARKO» — це екологічно чиста, безпечна та високоякісна продукція, яка відповідає сучасним міжнародним стандартам.Ці вироби прості в монтажі та експлуатації та відрізняються тривалим строком служби.

Підприємство успішно працює з 2012 року, вдосконалюючи рівень надання послуг, розширюючи асортимент та задовольняючи різноманітні вимоги й побажання клієнтів.

Ми готові до гуртових замовлень, а також, виконуємо індивідуальні проекти.«INPARKO» постійно розробляє нові варіанти дизайну продукції та тішить клієнтів унікальними виробами.

Виробництво «INPARKO» — це повний цикл, що розпочинається поставкою деревини та завершується реалізацією готових виробів. Використовуємо дуб та ясен.

Асортимент продукції фабрики включає:масивну дошку з дуба;масивну дошку з ясена;масивну дошку з покриттям;паркет дубовий;паркет ясеневий;паркет з покриттям;плінтуси;настінні панелі з деревини.

Запропонуємо оптимальні варіанти для житлових та комерційних приміщень. «INPARKO» пропонує послуги:проектування та дизайн;доставка;монтаж;сервісне обслуговування.


Переглядів: 159
Дата добавлення: 08-01-2020
Добавив: Robot Home24

Залишити питання