Івано-Франківськ

Про компанію:

Ремонт "під ключ" квартир, офісних приміщень та споруд комерційного призначення. Доставка матеріалів, демонтажні роботи, вивезення сміття, шпаклювання, укладення плитки, встановлення сантехніки, проведення електрики, монтаж натяжних стель.

Ремонт помешкання — завдання не з легких. Чимало факторів слід врахувати, багато процесів необхідно спланувати. Окремим клопотом є вибір та придбання будівельних та декоративно-оздоблювальних матеріалів.

Щоб ремонт не став важкою задачею й не розтягнувся на роки, варто довірити його виконання професіоналам із чималим практичним досвідом, високим рівнем професіоналізму та увагою до деталей.

«Ремонт під ключ» — це сучасний фаховий сервіс, який допоможе вам втілити в життя креативні ідеї та цікаві рішення стосовно вигляду й комфорту вашого житла. Ми працюємо швидко, акуратно, якісно, виконуючи повний комплекс ремонтних робіт.Індивідуальний підхід, грамотна консультація та детальне обговорення деталей, підбір високоякісних матеріалів, оперативне виконання замовлення, вигідні умови співпраці та помірні ціни — наші важливі переваги.

Пропонуємо послугу індивідуальної розробки кошторису — для цього безкоштовно виїжджаємо до замовника.У нас діє вигідна акційна пропозиція — для квартир, площею понад 80 квадратних метрів, надаємо знижку розміром 5000 гривень.

Послуги нашої компанії включають:ремонт «під ключ» квартир, офісних приміщень та споруд комерційного призначення в Івано-Франківську та області;доставку матеріалів;демонтажні роботи різного рівня складності;вивезення сміття;шпаклівку, укладку плитки, встановлення сантехніки, проведення електрики, монтаж натяжних стель;розробку кошторису.


Переглядів: 89
Дата добавлення: 08-01-2020
Добавив: Robot Home24

Залишити питання