Івано-Франківськ Вулиця Гетьмана Мазепи, 144

Про компанію:

Продаж та монтаж натяжних стель.

 Ви втомились від одноманітності?  Надокучили не рівні стелі?  Обсипається штукатурка? Прагнете затишку?  
  
  Вихід є – натяжні стелі фірми «Антарес». Фірма пропонує практичні, високоякісні, екологічні і пожежобезпечні стелі та забезпечує індивідуальний підхід при виконанні замовлень. Широкий вибір фактур допоможе реалізувати дизайнерські задуми, задовільнити будь-які смаки.

В офісах та квартирах привабливими будуть матові поверхні. Затишок і тепло забезпечать сатинові стелі, лакові та напівпрозорі – візуально збільшать об’єм приміщень, виразності інтер’єру додасть плівка з металевими нотками. Приємно здивує різноманітна гама кольорів (більше 100 відтінків). В натяжну стелю можна встановити системи вентиляції, сигналізації і протипожежної безпеки. Вона не вбирає запахи і не пропускає звуки, за нею легко доглядати.       

СИСТЕМИ ОСВІТЛЕННЯ.

Вишуканість, неповторність у вашій оселі, економічну вигоду завдяки малому споживанню електроенергії, великому терміну служби і мінімальному технічному обслуговуванню забезпечить світлодіодне освітлення інтер’єру. Налаштує вас на романтичний стиль система «Зоряне небо» з безліччю мерехтливих, таких, що переливаються, різнокольорових «зірок» на стелі. Таємничості, неповторності додадуть кришталики Swarovski. Красу ландшафту, будівель, окремих предметів інтер’єру у вечірній час підкреслять розсіювачі системи «Fiber optic».


Переглядів: 124
Дата добавлення: 08-01-2020
Добавив: Robot Home24

Залишити питання