Івано-Франківськ

Про компанію:

Продаж та монтаж натяжних стель, фотошпалер.

Багато людей надають перевагу натяжним стелям та фотошпалерам в інтер’єрі. Адже, саме такі матеріали поєднують у собі високу естетичність та практичність, вони дозволяють втілювати сміливі та оригінальні дизайнерські рішення і є довговічними. Тому, якщо ви затіяли ремонт, вам варто замислитися про монтаж натяжних стель чи оздоблення стін фотошпалерами. Проте, враховуючи специфіку роботу варто довірити професіоналам, щоб ви мали змогу оцінити усі переваги натяжних стель і фотошпалер та насолоджувалися їх красою і зручністю. Наша робота подарує вам затишок і комфорт, а також втілять ваші мрії про бездоганний інтер’єр у приміщенні будь-якого типу та призначення.

Пропонуємо продаж і монтаж:натяжних стель;фотошпалер,модульних картин;освітлювальних пристроїв (бра, точкових світильників тощо).

Наші переваги та особливості:

Ми виконаємо весь комплекс робіт швидко, якісно і красиво.До ваших послуг великий вибір натяжних стель, фотошпалер та світильників різних моделей, кольорів і фактур.Звернувшись  ви отримуєте першокласний сервіс, консультацію, а також безкоштовний виклик майстра і проведення ним замірів у зручний для вас час;

Ми несемо відповідальність за свою роботу, тож надаємо 12-річну гарантію на виконані роботи, а також гарантію окремо на кожне полотно;

Продумана цінова політика  дозволяє пропонувати кращі ціни на ринку натяжних стель, фотошпалер та освітлювальних приладів.


Переглядів: 114
Дата добавлення: 08-01-2020
Добавив: Robot Home24

Залишити питання