Івано-Франківськ

Про компанію:

Продаж та монтаж натяжних стель.

Натяжна стеля — чудовий варіант оновлення вашого житла чи офісу, ідеальний вихід, коли стеля у кімнаті нерівна чи має ряд інших недоліків. Натяжні стелі монтують як в житлових, так і торгових приміщеннях, нічних клубах та готелях, інших закладах. Така стеля не вимагає особливого догляду, а гарантійний строк експлуатації складає понад 10 років. Ви маєте змогу обирати різноманітні відтінки та фактуру стелі відповідно до загального стилю вашого приміщення. До того ж, кваліфіковані спеціалісти виконають її монтаж в короткий строк

Підприємство «Світ стель» є провідним виробником натяжних стель на території України, якість та довговічність нашої продукції завоювали прихильність користувачів далеко за межами нашої країни.Що відрізняє натяжні стелі виробництва «Світ стель»?Використовуємо передові технології та системи виробництва й кріплення стелі.В основі виробництва — якісні матеріали від європейських виробників, зокрема, це ПВХ-плівки брендів ALKOR DRAKA (Франція), RENOLIT (Німеччина) та LACKFOLIO, ширина полотна сягає від 1,5 до 5м.Пропонуємо широку гаму кольорів — понад 150.

Використовуємо новітню технологію криволінійної спайки полотен, що дозволяє порівнювати різні відтінки та фактури в одному рівні стелі.Співробітники підприємства готові втілювати ваші творчі рішення та пропонувати вам свої креативні ідеї.Процес встановлення натяжної стелі від «Світ стелі» передбачає виконання таких етапів:вибір певного варіанту натяжної стелі із нашого широкого асортименту — ми готові надати вам необхідні консультації та допомогу;точні заміри та розрахунки;підготовка поверхні та монтаж полотна.Довіряйте професіоналам!


Переглядів: 168
Дата добавлення: 08-01-2020
Добавив: Robot Home24

Залишити питання