Івано-Франківськ

Про компанію:

Встановлення натяжних стель.

90% натяжних стель в Україні виготовлені з плівки ПВХ. Плівкові стелі підходять для будь-яких опалювальних приміщень, представлені в понад 1000 відтінках, можуть бути декількох фактур. Натяжна стеля з плівки легко миється при необхідності, не пропускає вологу, тому відмінно підходить для ванної, кухні та басейнів.

Пропонуємо матові, глянцеві, сатинові, напівпрозорі, перламутрові натяжні стелі, які стануть чудовою окрасою кожного інтер'єру.За роки роботи на ринку нам вдалось посісти одні з лідируючих позицій серед компаній, що займаються виготовленням натяжних стель в Україні.

Завдяки високій якості продукції про нашу компанію знають за межами нашої держави, адже кожен етап виробництва продукції проходить ретельний огляд та контроль. До того ж, ми використовуємо тільки сучасні та новітні технології кріплення, якісну сировину (ПВХ-плівку ALKOR DRAKA (Франція), RENOLIT (Німеччина) і LACKFOLIO з шириною полотна від 1,5 до 5 м) від європейських виробників та професійний підхід при виробництві — це гарантує високу якість, надійність та стиль.

Широкий асортимент товару та різноманіття кольорової гами дозволяє підібрати необхідну продукцію для будь-якого інтер’єру та смаку.У нас працює команда професіоналів, які готові не тільки детально розповісти про нашу продукцію, але й допомогти вам з вибором та встановленням, адже вони:виконують всі роботи професійно;відповідають за якість наданих послуг;завжди враховують побажання клієнта і намагаються відтворити, в межах можливостей продукції, саме те, що хоче клієнт;пропонують оригінальні, ексклюзивні та стильні рішення.

Ми постійно вдосконалюємо свої вміння та навички, що дозволяє нам розширювати свою дилерську мережу, проводити рекламну та технічну підтримку. Ми завоювали вашу довіру та повагу партнерів та здобули репутацію надійної компанії, з якою вигідно співпрацювати. Серед різноманіття проектів, які нам вдалось реалізувати, є велика кількість квартир, приватних будинків, офісних приміщень, салонів краси, тур фірм, нічних клубів, торгових приміщень та іншого.

Ми надаємо 10 років гарантію на всю нашу продукцію.

Чому натяжні стелі вигідні:
Протягом 10-12 років саме натяжні стелі не втрачають свого зовнішнього вигляду, кольору та форми — на відміну від звичайних, які ще й потрібно покривати фарбою чи іншими матеріалами;
Вони майже не піддаються механічним пошкодженням за рахунок високої еластичності матеріалу;
Навіть підвищений рівень вологості в приміщенні не вплине на зовнішній вигляд стелі, адже її поверхня не пропускає вологу. До того ж, таке покриття легко чиститься за допомогою спеціальних аерозолів та мийних засобів;
Завдяки натяжним стелям вам вдасться додати до звичного дизайну приміщень «свіжості» та стильного зовнішнього вигляду;
Завдяки різноманіттю кольорів та відтінків, а їх понад 1000, ви зможете підібрати щось для себе.


Переглядів: 204
Дата добавлення: 08-01-2020
Добавив: Robot Home24

Залишити питання