Івано-Франківськ

Про компанію:

Ремонт квартир, монтаж натяжних стель.

Кожен, хто прийняв рішення зайнятися ремонтом у себе у квартирі, неодмінно захоче не тільки поміняти вікна чи двері, але і оновити стелю. Адже від того, якою буде стеля залежить загальне враження про житло.

Сучасний ринок послуг з декоративного оформлення житлових приміщень пропонує споживачам широкий асортимент натяжних стель. І саме «Favorit Steli» стане вашим партнером та надійним помічником, адже окрім якісних натяжних стель пропонуємо:проектування, монтаж та сервіс натяжних стель;освітлення;ремонтні роботи;дизайнерські розробки та проектування.Фахівцями компанії виконується весь комплекс послуг, починаючи від кваліфікованої допомоги в підборі відповідного матеріалу до проведення монтажу.

При цьому у вартість стель включаються проведення консультацій, вимірів, розрахунків.У каталогах нашої компанії представлений широкий асортимент видів стель.Фахівці компанії проінформують за характеристиками пропонованих матеріалів, допоможуть у виборі фактури, кольору і нададуть безкоштовно все консультаційні послуги


Переглядів: 189
Дата добавлення: 08-01-2020
Добавив: Robot Home24

Залишити питання