Івано-Франківськ Вулиця Крива, 4, офіс 1
www.poolkar.ua +380 342500230

Про компанію:

Продаж, виготовлення та монтаж саун, басейнів, натяжних стель, теплої підлоги, сніготоплення, мозаїки, камінів.

САУНИ*БАСЕЙНИ*КАМІНИ*СПА*ТЕПЛА ПІДЛОГА DEVI*МОЗАЇКА*НАТЯЖНІ СТЕЛІ

Компанія «С.В.Я.» розпочала свою діяльність в кінці 2000 року з саун і басейнів. Ставлячи за мету розвиток, з часом види нашої діяльності розширились в таких напрямках.

САУНИ – Ми є дилерами продукції TYLO, SAWO, KASTOR, Dr.Kern. Пропонуюємо печі електричні і дровяні, повну комплектацію і монтаж саун «під ключ» з власними конструктивними перевагами.

Основним принципом Саун є саме Вища Якість, за рахунок якої в м. Івано-Франківську ми вже виконали одинадцять! громадських саун.

В області БАСЕЙНІВ у нас також великий досвід: від ТУ до обслуговування.

Ми виконуємо і комплектуємо бетонні басейни, каркасні, збірні і басейни майбутнього – КОМПОЗИТНІ, від економ до еліт класу (CompassPools, FiberPool, Poolkar, Еталон). В нас найширший вибір готових басейнів в Україні; дилерство трьох заводів виробників і власне виробництво.

Також продаємо СПА-басейни – HotSpring.З радістю запропонуємо професійні рішення в сфері КАМІНІВ (Schmid, Chazelles, La Nordica). Ваша ТЕПЛА ПІДЛОГА фірми DEVI, може бути змонтована під любі! покриття, а СНІГОТОПЛЕННЯ усуне зимові сніжні проблеми.Інтер’єр може стати красивим завдяки МОЗАЇЦІ і НАТЯЖНИМ СТЕЛЯМ «НебоСвіт» з освітленням SWAROVSKI чи зоряним небом.Принциповим для нас є гарантія (1-20, 50 років), якість робіт «під ключ» з дизайном, комплектацією, поверненням залишків і сервісом.

Постійний ріст доходів супроводжується набуттям безцінного досвіду з об’єктами, якими можна пишатись.  Для постійних клієнтів – знижки, для магазинів, фірм та майстрів – спеціальні ціни.
   
    Ми завжди домовимось з мудрим клієнтом. Ми прагнемо досконалості.


Переглядів: 167
Дата добавлення: 08-01-2020
Добавив: Robot Home24

Залишити питання