Івано-Франківськ Вулиця Максимовича, 15

Про компанію:

Продаж інструментів, спецодягу, побутової хімії, метизної і лакофарбової продукції, канцелярських, господарських та електротоварів.

Можна купити корисні та зручні господарські товари, які допомагають у побуті.Без господарських товарів не обходиться жодна прибирання, прання, миття посуду або ремонт. Люди вже давно звикли використовувати господарський інвентар та побутову хімію в повсякденних справах. Саме тому такі товари вважаються найбільш затребуваними після продуктів харчування товарами.

Магазин має надзвичайно обширний і різноманітний асортимент товарів. Продаж інструментів для будівництва, для дому, пластмаси, господарських товарів, канцтоварів, спецодягу та побутової хімії. 

Один з магазинів розташований на Максимовича, 15, інший на Січових Стрільців, 16. Зручне розташування в центрі навпроти зупинки «Пошта». Вхід в арку.Товари для прання, сушки та прасування

Товари для прибиранняІнші господарчі товари та товари для дому канцтоваритовари для саду та городупродаж інструментівдля будівництва та ремонтуспецодягпромислові товари повсякденного вжитку


Переглядів: 134
Дата добавлення: 08-01-2020
Добавив: Robot Home24

Залишити питання