Івано-Франківськ Вулиця Шота Руставелі, 1

Про компанію:

Гуртовий продаж фасадних матеріалів та лакофарбової продукції.

Шукаєте якісні будівельні матеріали?

Тоді вам до нас! «Будівельно-Торговий Дім» — це компанія, що забезпечить вас першокласними матеріалами та інструментами для будівництва чи ремонту. Завдяки нам ви швидко, легко та якісно виконуватимете різні види будівельно-ремонтних робіт: внутрішні, зовнішні, оздоблювальні тощо.

Щоб забезпечувати клієнтів справді першокласними товарами, ми співпрацюємо з провідними виробниками відповідної продукції, слідкуємо за новинками на ринку будівельних і супутніх товарів, регулярно розширюємо та покращуємо наш товарний асортимент. Тому ми певні, що у нас ви найдете те, що вам потрібно для бездоганного виконання ремонту, для будівництва, для роботи чи для власних побутових потреб.

Що саме пропонуємо? Наш товарний асортимент налічує великий вибір:Інструментів: ручних, електричних;Ґрунтовки, лакофарбової продукції, декоративних покриттів;Інших будматеріалів для різних видів будівельних робіт (внутрішніх та зовнішніх).

Чому «Будівельно-Торговий Дім»? Наші переваги:Широкий товарний асортимент та вигідні умови співпраці;Доставка придбаних у нас товарів по місту та області, частково в регіони;Відмінний сервіс та компетентний персонал.

Обирайте «Будівельно-Торговий Дім» — робіть своє життя більш простим, комфортним і затишним!


Переглядів: 166
Дата добавлення: 08-01-2020
Добавив: Robot Home24

Залишити питання