Івано-Франківськ Вулиця Сорохтея, 26в

Про компанію:

Продаж декоративно-оздоблювальних, будівельних, тепло- та гідроізоляційних матеріалів, лакофарбової продукції, систем захисту деревини. Виконання будівельних робіт.

Величезний асортимент продукції, представлений в нашому магазині, дає можливість нашим клієнтам купити будматеріали по різноманітній вартості, розрахованої на різні фінансові можливості.

Наш магазин будівельних матеріалів працює з перевіреними та надійними постачальниками продукції, тож в якості, надійності та довговічності нашого товару сумніватися не доводиться!Передбачити потреби покупців, задовольнити їх попит на декоративні та оздоблювальні будматеріали — це пріоритетні цілі будівельного центру «БУДДЕН».

Наш магазин будматеріалів завжди анонсує найпопулярніші товари і новинки будівельного світу, що дозволяє вам швидко зорієнтуватися і прийняти рішення про покупку в нашому магазині будматеріалів.За весь період діяльності ми здобули імідж чесного і надійного постачальника.

Ми прагнемо максимально повно задовольняти потреби всіх замовників. 

В Івано-Франківську ми є офіційним ексклюзивним представником компаній Premiato ,Stahema ,GBC Пропонуємо:системи утеплення фасадів — Stahema (Чехія), GBS (Болгарія) — працюємо по програмі IQ ENergi — 35%;матеріали для деревозахисту та деревообробки для знищення шкідника 100%;декоративну штукатурку та фарбу;тонування на місці;різноманіття кольорів і їх нанесення від класики до стилю Loft;системи захисту деревини.


Переглядів: 110
Дата добавлення: 08-01-2020
Добавив: Robot Home24

Залишити питання