Івано-Франківськ Вулиця Івасюка, 11

Про компанію:

Продаж підлогового покриття, лакофарбової продукції.

 Ви зібрались робити ремонт в оселі? Вас точно не обійде питання вибору підлоги для вашої «домашньої фортеці». І, якщо прослідкувати за останніми модними тенденціями, можна зрозуміти — зараз саме час використовувати в дизайні натуральні матеріали. А саме — дерев’яні покриття.

Для тих, хто зробив свій вибір на користь теплої підлоги з натурального матеріалу, знайдеться широкий спектр варіантів, що включає паркетну дошку, дошку з масиву дерева, штучний паркет, щитовий паркет і, нарешті, художній або палацовий паркет. Різноманіття запропонованих варіантів мережею магазинів «Світ Паркету» просто вражає.

Наші переваги:понад 18 років на ринку і за цей час нам вдалось посісти одні з лідируючих позицій. А все це завдяки високому рівню професіоналізму, злагодженій роботі та відмінному сервісу;ми пропонуємо широкий асортимент високоякісної продукції від провідних виробників з відповідними сертифікатами якості;ми є офіційним представником виробників: LОВА (лаки, масла, масловоски,шпаклівки) і Stauf паркетні клеї (Німеччина), Baltic Wood паркетна дошка (Польща), Nest Floor паркет та масив з покриттям (Україна), Arcobaleno (Україна-Італія), FN Neuhofer Holz (Австрія).

Також в наших магазинах широко представлена продукція інших українських, іспанських, бельгійських та італійських виробників;всі представлені виробника перевіряються на якість, проходячи суворий контроль від фахівців нашої компанії;відвідавши наш магазин ви можете побачити продукцію при різному освітленні,  порівняти будь-які зразки, а також отримати консультацію . всі співробітники професіонали своєї справи, які відмінно розбираються в представлених в салоні товарах;і, звісно, широкий діапазон цін для будь-якого гаманцяВ асортименті нашого магазину є:терасна дошка;масивна дошка;паркетна дошка;паркет;вінілове покриття;ламіноване покриття;модульний паркет;високохудожній палацовий паркет;пробково покриття;плінтус і підкладка;масив;паркетна хімія;мозаїка стінова;ламінат  


Переглядів: 176
Дата добавлення: 08-01-2020
Добавив: Robot Home24

Залишити питання