Івано-Франківськ Вулиця Тисменицька, 210а

Про компанію:

Виробництво систем утеплення. Продаж лакофарбової продукції, будівельних та гідроізоляційних матеріалів.

KOSBUD – польський виробник систем утеплення, який веде свою діяльність на внутрішньому і зовнішньому ринках. Основним продуктом компанії є штукатурки і фарби, які виробляються в широкому діапазоні кольорів, використовувані у зовнішніх системах утеплення. Продукти компонуються згідно з чинними європейськими стандартами, що дозволяє досягти результату у вигляді продуктів найвищої якості, як з точки зору технології, так і естетики.

Щоб гарантувати високу якість нашої продукції, на початку 2009 року було відкрито новий завод, оснащений інноваційною технологічною лінією. Завдяки цій інвестиції, кожен продукт піддається процесу, що складається з кількох етапів, в якому мінливість температури і зміни кількості оборотів перемішування дозволяє одержати високу якість і однорідність продукції. На підставі перевірених сировинних матеріалів і компонентів, виробляється покриття для кожного типу стін і фасадів, що перебуває поза конкуренцією.

Крім того, опіку над відповідними стандартами, а також контролем за якістю здійснює лабораторія KOSBUD, у якій систематично перевіряється якість продуктів і розробляються нові продукти в галузі будівельної хімії. Це дозволяє нам постійно шукати нові рішення для найвимогливіших клієнтів.

Продукція:

Декоративна дошка
Фасадні штукатурки
Ґрунтовки
Фасадні фарби
Фарби для внутрішніх робітКлеї для систем утеплення
Клеї для кераміки та каменю
Розчини та цементні підлоги
Ремонтні матеріали
Гіпси та фінішні штукатурки
Гідроізоляція
Пінки, миючі засоби
Додаткові матеріали


Переглядів: 112
Дата добавлення: 08-01-2020
Добавив: Robot Home24

Залишити питання