Івано-Франківськ

Про компанію:

Виробництво, продаж будівельних матеріалів, паркету та лаків і клею для нього. Паркетні роботи (укладка, шліфування, лакування).

     Підлога в оселі повинна бути якісна, надійна, довговічна і при цьому стильно виглядати. Саме за такими критеріями першість завжди отримають натуральні матеріали для покриття – такі як дерево, а саме паркетна дошка. Тим паче, що тепер її зовнішній вигляд удосконалився:різноманіття кольорів, форм та варіантів її укладки.  
 
Але для такої серйозно справи варто обирати тільки кращого виробника, кращого постачальника і кращого майстра для встановлення паркетного покриття. Саме такими є майстри ПП «Анед Україна».

Наші переваги:багаторічний досвід роботи;пропонуємо послуги тільки професійних та кваліфікованих майстрів;якісна та надійна робота;швидке виконання замовлення;індивідуальний підхід до кожного клієнта;ціни — договірні;оптовим покупцям — ЗНИЖКИ.

Пропонуємо:широкий асортимен паркетного покриття;якісну підготовку основи під паркет;укладку паркетної дошки та паркету;шліфувальні роботи;покриття паркету лаком;установку плінтусів;рестарацію паркету;реставрація старого паркету.професійну консультацію від наших майстрів, котрі допоможуть підібрати все необхідне.

За більш детальною інформацією звертатися за телефонами:Паркетні роботи у Львові та області:+38032-245-89-16,+38097-860-48-97,+38099-223-60-25 (Марія).


Переглядів: 77
Дата добавлення: 08-01-2020
Добавив: Robot Home24

Залишити питання