Івано-Франківськ Вулиця Коновальця, 207

Про компанію:

Продаж господарських і будівельних матеріалів, вагонки, електроінструментів, кабельно-провідникової і лакофарбової продукції, канцтоварів. Виготовлення сходів та пам'ятників з граніту.

Інтер’єр кожного дому оригінальний та неповторний, у кожному є своя «родзинка» й стати нею може будь-що: килим, картина, вишукана люстра чи розкішні дерев’яні сходи.Простора зала, обладнана дерев’яними сходами додає престижу інтер’єру, робить його багатшим та більш розкішним.

Елегантні деталі, довершені форми та натуральна деревина стане окрасою кожної домівки. Сходи виготовлені з дерева, чудово пасуватимуть як до класичного інтер’єру, так і до модерного.

Ми пропонуємо послуги:виготовлення та продаж дерев’яних сходів;продаж фурнітури до них;виготовлення пам’ятників з граніту;продаж клеїв для обробки деревини, каменю та інших матеріалів.Досвідчені майстри виготовляють сходи за вашим індивідуальним дизайном, або ж запропонують продукцію з каталогу.

Ми використовуємо лише якісну сировину, яка пройшла всі етапи підготовки, а отже тішитиме довговічністю та надійністю.Переваги:широкий спектр послуг;консультування;багаторічний досвід роботи;приємні ціни;великий вибір готової продукції;індивідуальний підхід до клієнта;висока якість сировини.


Переглядів: 109
Дата добавлення: 08-01-2020
Добавив: Robot Home24

Залишити питання