Івано-Франківськ Вулиця Коновальця, 357г

Про компанію:

Широкий асортимент матеріалів для будівництва та ремонту: пиломатеріали, рейки, вагонка, підлогова дошка, фальш-брус, колони, перила, бетонні вироби, лакофарбова продукція, сантехніка, кабельно-провідникові та електротовари.

Основними складовими успішного будівництва чи ремонтних робіт є якісні будівельні матеріали. Зараз основна проблема полягає у величезному заповненні ринку пропозиціями, що змушує витрачати багато часу на підбір справді якісних товарів.Магазин «БрукБуд» пропонує широкий асортимент товарів від провідних виробників, що гарантує їх високу якість та доступні ціни. Завдяки великому різноманіттю позицій ви зможете обрати все необхідне для вашого ремонту в одному місці.

До переліку продукції, яку вам запропонують в магазині «БрукБуд» входять:якісні будівельні матеріали;стильна та надійна сантехнічна продукція;різноманітна лакофарбова продукція;пиломатеріали — рейки, лати, бруси, вагонка, фальшбрус, підлогова дошка тощо;електротовари;кабельно-провідникові товари;бетонні вироби.

Наші консультанти допоможуть вам обрати необхідні товари для вашого ремонту, порадять новинки та нададуть інформацію щодо особливостей застосування.

Обравши магазин «БрукБуд» як надійного постачальника будівельного чи ремонтного процесу, ви одержите високоякісну продукцію за оптимальними цінами.


Переглядів: 180
Дата добавлення: 08-01-2020
Добавив: Robot Home24

Залишити питання