Івано-Франківськ Вулиця Пилипа Орлика, 10/1

Про компанію:

Продаж лакофарбової продукції та декоративної штукатурки. Тонування будівельних фарб.

Якісна фасадна фарба не вигорає, не відшаровується і не забруднюється. Якщо ми підберемо справжній фірмовий продукт, якісні фарби та штукатурки, і правильно підготуємо основу — наш будинок протягом багатьох років буде виглядати бездоганно.

На ринку України представлений великий вибір фасадних фарб закордонних і вітчизняних виробників — акрилові, силіконові, силікатні і багато інших. Вони мають різні властивості і ціновий діапазон. І тут же виникає природне запитання — яка фарба необхідна саме вам? Саме тут вам допоможуть кваліфіковані працівники «100% COLOR».

Пропонуємо комп’ютерний підбір фарби до вже існуючих фасадів, якщо вам потрібно помалювати частину фасаду тощо. Просто принесіть зразок кольору фасадної фарби (наприклад, невеликий шматочок обробки), до якого вам потрібно підібрати відповідність, в магазин, або зразок кольору який ви бажаєте отримати.

Якщо немає зразку не проблема наш продавець консультант допоможе підібрати колір на ваш смак, який буде відповідати вашому дизайну.

Наші переваги:багаторічний досвід роботи;грамотна консультація та допомога з вибором;високоякісна продукція від провідних виробників;вся продукція сертифікована і відповідає стандартам якості та безпеки;лояльна цінова політикаМи пропонуємо:комп'ютерний підбір фарб;лаки для підлоги, сходів, меблів, лак для каменя (на водяній основі та на розчиннику);водоемульсійні фарби для стін та стелі (миючі та вологостійкі);декоративні штукатурки;фасадні штукатурки (бараник та короїд);фасадні фарби (акрилові, силіконові);антисептик для дерев'яних будинків, альтанок, садових меблів, терас (на водяній та масляній основі);пропитку для сауни;термостійку фарбу;фарбу для шкільних дощок;професійні емалі та грунти для металу.


Переглядів: 92
Дата добавлення: 08-01-2020
Добавив: Robot Home24

Залишити питання