Івано-Франківськ Вулиця Тисменицька, 249Б

Про компанію:

Продаж сантехніки, будівельних матеріалів, лакофарбової продукції, систем опалення, господарських та електротоварів.
Плануючи ремонт чи процес будівництва, дуже важливо підібрати якісні матеріали та інструменти. Надійні товари допомагають полегшити та суттєво пришвидшити господарські роботи, дають змогу точно відтворити заплановане та зберігають затишок в оселі довгі роки. Не менш важливою в питаннях вибору є й ціна.

Підприємство «Буд Центр» спеціалізується на продажі різноманітних, оригінальних матеріалів для різних будівельно-ремонтних та господарських потреб. Ми налагодили співпрацю з відомими виробниками та постачальниками цієї продукції, що дає змогу забезпечити різноманітні потреби замовника за вигідною ціною.Наші товари є якісними та мають відповідні сертифікати.

Досвідчені бригади майстрів-будівельників оперативно виконають ремонтні роботи будь-якої складності. Ми займаємося ремонтними роботами й будівництвом.«Буд Центр» пропонує придбати:будівельні матеріали в широкому асортименті;господарські товари;лакофарбову продукцію;сантехнічну продукцію;товари для облаштування систем опалення та каналізації;електричні товари;інструменти для виконання господарських, будівельних, ремонтних робіт та інші товари.Ми допоможемо підібрати оптимальні для ваших потреб вироби, підрахуємо необхідну кількість, організуємо доставку.«Буд Центр» позбавить вас клопотів організації ремонту.


Переглядів: 106
Дата добавлення: 08-01-2020
Добавив: Robot Home24

Залишити питання