Івано-Франківськ Вулиця Юліана Целевича, 16г

Про компанію:

Продаж сантехніки, господарських та електротоварів, будівельних, теплоізоляційних і фасадних матеріалів, лакофарбової, метизної та кабельно-провідникової продукції.

Професійну допомогу та вирішення багатьох питань у сфері будівництва, ремонту надасть магазин «БудМаркет».Завдяки великому асортименту товарів, чималому досвіду роботи, фаховому підходу,

«БудМаркет» зможе вирішити чимало ваших завдань стосовно облаштування комфорту в житлі та функціонального простору на підприємстві.

Магазин «БудМаркет» пропонує різноманітні товари від провідних виробників:продукцію для будівництва та ремонту:лаки;фарби;клея;шпателі;метизна група;шпаклівкигіпсокартон та ін.;електротовари:led-лампи;електроінструментсвітильники з датчиками руху;розетки та ін.;господарські товари:відра;швабри;граблі;лопати;товари для утеплення будинку;сантехніка.

Надаємо спеціальні пропозиції для гуртових покупців.Пропонуємо послуги утеплення фасадів — роботи виконує професійна бригада майстрів.Наші менеджери нададуть професійні консультації й допоможуть підібрати якісні будівельні матеріали, виходячи із ваших потреб та можливостей.


Переглядів: 77
Дата добавлення: 08-01-2020
Добавив: Robot Home24

Залишити питання