Івано-Франківськ Вулиця Миру, 90
kemichal.net +380 957771020

Про компанію:

Продаж професійної лакофарбової продукції для деревини провідних виробників Італії.

ТОВ «КЕМІКАЛ-ЗАХІД» — офіційний дистриб’ютор високоякісних екологічно чистих лакофарбових матеріалів провідних виробників Італії.В нас доступні кольори та спецефекти з міжнародної та внутрішньої палітри, а також індивідуальний підбір.
Кваліфіковані працівники нададуть професійну консультацію, завдяки чому процес опорядження стане легким і зрозумілим.

Крім цього, технологи допоможуть знайти відповіді на будь-які запитання, втілять у життя найоригінальніші ідеї.Компанія гарантує, що завдяки закладеним в основу виробництва новітнім технологіям і постійному контролю, всі її продукти мають високий стандарт якості, а постійна співпраця з іноземними партнерами допомагає оперативно реагувати на потреби ринку.Ми працюємо з перевіреними системами опорядження і підказуємо, як правильно підібрати той чи інший технологічний цикл.

Будуємо оптимальні схеми опорядження, вирішуємо різні проблеми, що можуть виникнути в процесі роботи. Разом з тим йдемо в ногу з часом і слідкуємо за змінами ринку, в результаті чого вдосконалюємо існуючі і створюємо нові технології обробки.

Пропонуємо:грунти;лаки;емалі;барвники;патини та спец ефекти;ізолятори;праймери;антисептики/імпрегнанти;олії та воски;протрави;матеріали для догляду та реставрації;шпаклівки;абразивні матеріали;матеріали для полірування;клеї;обладнання та комплектуючі;фурнітура;супутні матеріали;засоби індивідуального захисту;вимірювальні прилади;взірці та каталоги.


Переглядів: 460
Дата добавлення: 08-01-2020
Добавив: Robot Home24

Залишити питання