Івано-Франківськ Північний бульвар, 12/3

Про компанію:

Продаж та встановлення гаражних воріт, жалюзі, ролет. Виготовлення кованих виробів.

Компанія DoorHan (ДорХан) займає лідируючі позиції з виробництва рухливих огороджувальних конструкцій, автоматики та перевантажувального обладнання, а також повного асортименту комплектуючих для всіх типів воріт і ролетів.На сьогоднішній день всі вироби DoorHan користуються високим попитом як у роздрібних покупців, так і у великих промислових організацій.

Секційні гаражні та промислові ворота різних модифікацій, відкатні та розпашні ворота, рольставні і рольворота, технічні та протипожежні двері, автоматика для воріт і рольставней, шлагбауми, профільні алюмінієві конструкції, перевантажувальне обладнання – це далеко не весь перелік продукції нашої компанії.В асортименті DoorHan можна знайти практично все: і невеликі ворота для дачі, і величезні ангарні ворота, а всі запропоновані вироби повністю відповідають всім необхідним вимогам будівельних стандартів.

Вся продукція компанії і деталі виробів виготовлені з високоякісних матеріалів, що не піддаються корозії і не втрачають своєї зовнішньої привабливості протягом довгого часу експлуатації. Всі рухомі огороджувальні конструкції і перевантажувальні системи DoorHan відрізняються особливою міцністю, надійністю, практичністю та легкістю у використанні.

Продукція DoorHan, на відміну від продукції інших підприємств, адаптована до експлуатації в кліматичних умовах України. А це означає, що все обладнання буде радувати Вас своєю безперебійною роботою, незважаючи на сильні морози, проливні дощі і палюче сонце. З асортименту компанії DoorHan можна вибрати рухливі огороджувальні конструкції, що мають підвищені звукоізоляційні і енергозберігаючі властивості.


Переглядів: 121
Дата добавлення: 08-01-2020
Добавив: Robot Home24

Залишити питання