Івано-Франківськ Вулиця Ужгородська, 1

Про компанію:

Продаж та монтаж натяжних стель, жалюзі, ролет, гаражних воріт.

 Переваги натяжних стель “SKY VISCOUS”-Низькі ціни на матеріал– Європейська якість матеріалів– Монтаж 3D конструкцій– Фотодрук з високою роздільною здатністю– Плівка витримає до 100 літрів води при затопленні зверху– ПВХ плівка не підтримує горіння– Непогана звукоізоляція– Тривалий період використання матеріалів без пошкоджень– Не збирається конденсат– Гарантія 12 років– Збереження початкових відтінків– Стеля не провисає– У ванній кімнаті, басейні та інших вологих приміщеннях зарекомендували себе бездоганно– Ринкова ціна і хороші знижки 25% при великих обсягах і повторних замовленняхСкільки коштує замовити натяжну стелю?

Перейдіть у “Прайс лист” щоб дізнатись Компанія “SKY VISCOUS” вже 5-й рік здійснює свою роботу на українському ринку натяжних стель, будучи безумовним лідером галузі. В Україні успішно монтують французькі натяжні стелі “SKY VISCOUS” в західних областях України, а також і за кордоном.

Компанія надає 12-річну гарантію і ви можете звернутися до нас за сервісом сьогодні, завтра, і через десять років, на відміну від багатьох інших фірм. Ви можете бути впевнені в наш бренд.Якість і екологічність європейських плівок (Франція, Німеччина) підтверджені необхідними сертифікатами та ліцензіями. Кваліфіковані монтажники мають багаторічний досвід роботи з найскладнішими натяжними конструкціями в західній Україні.Ціни на продукцію компанії, комплектуючі та монтаж ви знайдете знайдете в рубриці “Прайс лист“, де є і приклад розрахунку вартості.

Ви зможете відправити заявку на прорахунок вартості вашого стелі з відповідної форми.Подивіться фото деяких з наших об’єктів, тут представлені як типові варіанти монтажу, так і складні. Освітлення також грає важливу роль при підготовці приміщення. Продумати концепцію, форму гіпсокартонної конструкції, відстань між світильниками і лампами, врахувати особливості установки ви повинні заздалегідь. Про все це ви дізнаєтесь у наших фахівців.

Вибирайте нашу фірму в якості підрядника для стельових робіт і ви можете більш не турбуватися за якість плівки, терміни установки, сервісні роботи і довгострокову гарантію, яку ми здійснюємо вже 5 років.Чекаємо ваших замовлень на натяжні стелі в спальню, ванну кімнату, коридор, санвузол, передпокій, робочий кабінет, офіс, зал, вітальню, салон-магазин, торговий центр, спорткомплекс, басейн. Замовляючи стелю в нашій компанії ви купуєте продукт хорошого бренду, який купили кращі торгові центри Києва і України.


Переглядів: 157
Дата добавлення: 08-01-2020
Добавив: Robot Home24

Залишити питання