Івано-Франківськ Вулиця Шота Руставелі, 1

Про компанію:

Продаж тканинних ролет, комплектуючих до них, жалюзі.

Затишок оселі ми створюємо самі, адаптуючи її до наших потреб та бажань. Багато людей, в гонитві за модою, звертаються до дизайнерів, які детально продумують кожну деталь, проте, і це не гарантує повного комфорту вашої оселі.Магазин «Def blinds» пропонує великий вибір ролетів та жалюзі для вашої оселі, які обов’язково додадуть їй сучасного вигляду та стильної «нотки». Досвідчені працівники нашого магазину допоможуть вам підібрати продукцію, враховуючи усі ваші потреби, побажання та можливості.

Ми періодично оновлюємо асортимент нашого товарного ряду, поповнюючи його сучасними та стильними моделями.У нас ви можете придбати:тканинні ролети відкритого і закритого типу;ролети «день-ніч»;ролети Блекаут;функціональні ролети;жалюзі горизонтальні та вертикальні;римські штори та карнизи;комплектуючі до тканинних ролетів.За час нашої роботи ми досягли значних успіхів та здобули довіру клієнтів, адже виконуємо свою роботу бездоганно.

Цінова політика нашого магазину орієнтована на потреби споживачів будь-якого соціального статусу.Переваги:якість та надійність;приємні ціни;орієнтування на клієнта;розуміння потреб клієнтів;широкий асортимент;періодичне оновлення.


Переглядів: 260
Дата добавлення: 08-01-2020
Добавив: Robot Home24

Залишити питання