Івано-Франківськ вулиця Гузара (Новгородська), 24а

Про компанію:

Продаж і пошиття тюлі, штор, гардин, карнизів, жалюзі. Послуги дизайнера.

Шукаєте стильні та якісні штори? Потрібна кваліфікована порада фахівця у підборі штор та тюлю? Усе це ви знайдете в магазині «Мрія».

Ми переконані, що покупка нових штор чи тюлю — відмінний спосіб дещо «освіжити» інтер’єр та створити неповторну і затишну атмосферу в приміщенні будь-якого типу. І ми готові допомогти вам у цьому!

У магазині «Мрія» до ваших послуг великий вибір якісного товару від турецьких, бельгійських та німецьких виробників:Штор;Тюлю;Ламбрекенів;Тканин для штор і тюлю, мережива;Супутніх товарів та аксесуарів.Чим покупки у магазині «Мрія» будуть вигідними для вас?

Наші переваги:Широкий асортимент та постійне його оновлення;Персонал магазину — досвідчені, завжди привітні професіонали, що допоможуть вам у виборі ідеального оздоблення для ваших вікон, підкажуть, які краще штори чи тюль обрати, нададуть вам кваліфіковану консультацію щодо асортименту товарів;Можливість індивідуального замовлення штор та тюлю зі здійсненням грамотних замірів, втілення нашими креативними працівниками оригінальних дизайнерських рішень;

Ми пропонуємо вам виключно відбірну продукцію. У нас штори та тюль з першокласних тканин, високоякісні аксесуари та супутні товари;У нас доступні ціни на всі, представлені в магазині товари;Періодичні розпродажі залишків.


Переглядів: 173
Дата добавлення: 08-01-2020
Добавив: Robot Home24

Залишити питання