м. Івано-Франківськ
artdimdesign.com.ua https://www.facebook.com/studioartdimdesign https://twitter.com/artdimdesign +380 963 44-08-06

Про компанію:

«АртДімДизайн» – це ландшафтна студія, де працюють креативні та досвідчені люди. Колектив амбітних та молодих спеціалістів не лише допоможе втілити в життя найкращі “проекти” клієнтів, а і доведе до ідеалу будь-яку ідею. Працівники студії знають, що кожне обійстя – це острівець затишку, який має радувати свого власника щодня.

Оскільки наші дизайнери прислуховуються до бажань клієнтів, то кожна робота має свій, індивідуальний стиль, адже бачення прекрасного у всіх геть різне.

Окрім краси, яку створюємо щодня великим колективом, ми гарантуємо своєчасне виконання замовлення. Співпрацюючи з «АртДімДизайн», можете бути впевнені – робота буде виконана чітко в обумовлений термін. Щодо ціни на ландшафтний дизайн, з впевненістю заявляємо, що ми надаємо якісні послуги за демократичними цінами!

Проблемою не стане і місце проживання, адже ми готові братися за роботу і в найвіддаленіших куточках України. Не варто шукати маловідомі компанії, які знаходяться поблизу – зверніться до знавців своєї справи, які вже десять років допомагають облаштовувати “райські куточки”.

Щодня, протягом десяти років наші професіонали ставлять собі виклики та виходять за рамки своїх особистих вподобань. Величезний досвід за плечима наших співробітників, маса найекстравагантніших ідей, які вони з успіхом реалізують і донині – найкращий показник нашого професіоналізму. Ну і звісно, сотні задоволених клієнтів, які радять нашу команду своїм родичам, друзям, знайомим та близьким, ще раз доводять, що ми здатні втілити будь-яку задумку.

Послуги:
- Ландшафтний дизайн
- Формування садів
- Формування альпінаріїв, рокаріїв та клумб
- Газони посівні та рулонні
- Системи поливу

0963440806
0501522759


Переглядів: 361
Дата добавлення: 17-06-2019
Добавив: Robot Home24

Залишити питання