Івано-Франківськ вулиця Гузара (Новгородська), 39

Про компанію:

Пошиття штор, тюлі, ламбрекенів. Продаж карнизів, жалюзі, ролет та маркіз.

Інтер'єр стає завершеним лише тоді, коли абсолютно всі елементи на місцях і створюють неповторний стиль. Щоб ваша квартира стала набагато затишнішою, знайшла власний стиль і зачаровувала гостей, обов'язково потрібно підібрати правильні штори. Цей елемент інтер'єру неймовірно сильно впливає на стиль вашого житла, може додати в нього нових фарб і необхідний комфорт.

Магазин «Штори» надає вам можливість підібрати чудовий домашній текстиль під будь-який інтер'єр. Ми працюємо за вигідними умовами для наших клієнтів і з нами завжди можна домовитися.Запросивши дизайнера нашого салону штор, клієнт в першу чергу економить масу часу. Адже наші дизайнери не просто займаються продажем і дизайном штор, а скрупульозно і відповідно до існуючого інтер'єру кімнати або його проектом в мінімальні терміни запропонують вам варіанти штор від класичних штор до новинок в дизайні штор в світі в різних стилях з нашого каталогу штор.Індивідуальний підхід в дизайні і пошитті штор — це більше ніж наше кредо. Тому звернувшись в наш салон штор ви гарантовано отримаєте унікальний, а найголовніше якісний дизайн і пошиття штор або гардини для вашого приміщення.

Наші переваги:широкий асортимент тканин;індивідуальний підхід та консультація;якісне та швидке виконання замовлення;доступні ціниПропонуємо:широкий асортимент готових штор та тканин для пошиття під індивідуальне замовлення;послуги дизайнера художника;виїзд на об’єкт;лазерні (ажурні) ламбрекени;


Переглядів: 99
Дата добавлення: 08-01-2020
Добавив: Robot Home24

Залишити питання