Івано-Франківськ Вулиця Семена Височана, 16в

Про компанію:

Виготовлення металоконструкцій, кованих виробів. Продаж гаражних воріт, брам, ролет.

Хочете замовити надійні та стильні ворота? Мрієте про вишукану ковану огорожу поруч зі своїм будинком чи про автоматизовані двері у своїй квартирі? Вирішили облаштувати свій гараж автоматизованими ворітьми, які забезпечать захист вашого транспортного засобу та створять для вас додатковий комфорт?

Шукаєте майстрів, які швидко та якісно встановлять ворота, двері чи вікна? Ми знаємо, як вам допомогти! Команда професіоналів компанії «Ворота 24» забезпечує оперативну і якісну роботу з виробництва, збірки та встановлення різних видів воріт, комірних систем, дверних і віконних систем найрізноманітнішого профілю.

Компанія «Ворота 24» пропонує великий вибір:Гаражних воріт;Промислових воріт;Кованих воріт;Різних видів загорож, парканів;«Відкатних» (розсувних) воріт;Шлагбаумів;Сонцезахисних систем, ролет;Автоматичних дверей;Автоматики та фурнітури для різних видів воріт, дверей чи вікон.Переваги компанії:Співпрацюємо з провідними компаніями-виробниками воріт, віконно-дверної продукції.

Це дозволяє реалізувати першокласну продукцію за доступними цінами;Маємо розширену мережу салонів та представництв практично у всіх регіонах країни;Швидко опрацьовуємо замовлення та оперативно доставляємо ворота, ролети чи інші наші товари;Доставляємо і встановлюємо автоматичні ворота практично по всій території України;Надаємо гарантію і виконуємо сервісне обслуговування воріт протягом 5 років;

Пропонуємо різні варіанти автоматичних воріт в залежності від побажань і можливостей клієнта, пропонуючи різні за якістю і ціною продукти.Впустіть у своє життя комфорт і безпеку разом із продукцією компанії «Ворота 24». Щоб замовити ворота, вікна чи двері або ж дізнатися більш детальну інформацію про наші товари чи послуги, телефонуйте нам або заходьте до одного з наших салонів.


Переглядів: 69
Дата добавлення: 08-01-2020
Добавив: Robot Home24

Залишити питання