Івано-Франківськ Вулиця Пулюя, 4а
roleta.if.ua www.facebook.com/roleta.if.ua +380 996469164

Про компанію:

Продаж жалюзі та ролет різних типів. Римські панельні штори, москітні сітки. Металопластикові конструкції, підвіконня, зовнішні захисні ролети.

ROLETA.if.ua — професійний салон сонцезахисту в Івано-Франківську.Ми пропонуємо понад 100 видів внутрішніх та зовнішніх сонцезахисних систем для будь-яких типів вікон та будь-яких рішень. У наших каталогах понад 2000 видів тканин та матеріалів для професійного захисту від сонця.

Ми працюємо з провідними виробниками сонцезахисних систем в Україні та Європі. Здійснюємо професійні заміри та якісний монтаж, гарантійне та післягарантійне обслуговування встановлених виробів. Термін виконання замовлення складає 3-5 робочих днів. Здійснюємо виїзд на заміри, підбір систем та тканин. Усі товари від виробника, а тому вам гарантовані доступні ціни і гнучкі знижки.

Тканинні ролети. Рулонні штори — сучасний та зручний спосіб декорації вікон, з відмінними сонцезахисними властивостями. Вони поєднують у собі практичність та домашній затишок. Цільне полотно забезпечує можливість повної ізоляції сонячного проміння. Легкі у догляді. Завдяки широкому вибору систем та сонцезахисних тканин, виготовленню під індивідуальні розміри, кожна тканинна ролета — унікальна!

Стилізуйте свою ролету за допомогою фігурного краю та декоративних аксесуарів, які гармоніюють або контрастують із багатьма ролетними тканинами.Ролети Зебра. День-ніч. Делайт — тканинні ролети Зебра привабливі завдяки своїм спеціальним тканинам, в яких прозорі смужки чергуються із затемненими, утворюючи подвійне полотно. При підніманні чи опусканні смужки зміщуються і забезпечують м'яке затемнення у приміщенні, створюючи приємну атмосферу домашнього затишку. Ролети 3D Зебра. Силует — це стильна інновація для створення комфорту, затишку, приватності та окраси вашої оселі чи офісу. Потрійна структура тканини дає можливість легко і просто керувати рівнем освітленості у приміщенні. Римські штори — це штора, яка в опущеному стані закриває усе вікно, а у піднятому рівномірно збирається у акуратні горизонтальні складки однакової ширини.

Ми пропонуємо комплектну римську штору закритого типу в збірці (конструктор), готові вироби із натуральними матеріалами на базі цієї системи, а також римські штори на базі систем для ролет із тканин, що входять у колекції компанії «Роліс».Панельні.

Японські штори — відмінне рішення, коли виникає необхідність розподілу обмеженого простору. Чудово дивиться в інтер'єрах сучасного та класичного стилів. Завдяки повному контролю бажаного освітлення, приватності та оглядовості панельні штори підходять як для комерційних приміщень, так і для житлових приміщень. Жалюзі вертикальні — простий та доступний спосіб захистити вашу оселю чи офіс від надмірного сонячного проміння. 

Жалюзі горизонтальні — простий та доступний спосіб захистити вашу оселю чи офіс від надмірного сонячного проміння. 

Жалюзі дерев’яні — преміум сонцезахисні системи. Натуральне дерево надає інтер'єру особливого стилю, створює атмосферу затишку і спокою.Жалюзі бамбукові. Бамбукові горизонтальні жалюзі виготовлені з натурального матеріалу, який приносить в інтер'єр особливий екостиль і створює атмосферу затишку.Штори-плісе. 

Штори-плісе були вперше винайдені в Німеччині в другій половині XX сторіччя. Витончені шторки з плісированою тканиною призначені для функціональної сонцезахисту вікон практично будь-якої форми: як прямокутної форми, так вікон у вигляді трапецій, трикутників, арок і т.п. Терасні системи. 

Зовнішні терасові системи чудово підходять для створення комфортного простору фасадних майданчиків комерційного призначення. Часто застосовуються як альтанка або навіс примикає до фасаду в приватному будинку. Фотошпалери. Унікальні вироби, які доповнять ваш інтер’єр та підкреслять ваш смак.

Ми наносимо будь-яке зображення за вашим бажанням. Також ви можете обрати зображення з нашого великого каталогу. Фоторолети. 

Наносимо зображення, логотипи на тканинні ролети.Крім сонцезахисних систем, ми пропонуємо широкий асортимент якісної продукції для вашого дому чи офісу:Москітні сітки.Підвіконня.Відливи.Вікна металопластикові.Вікна дерев’яні.Вікна алюмінієві.Фотошпалери.Захисні ролети.Гаражні ворота.Замовити чи купити ролети, жалюзі, вікна, фотошпалери в Івано-Франківську ви можете на нашому сайті або завітавши до нашого салону. 


Переглядів: 118
Дата добавлення: 08-01-2020
Добавив: Robot Home24

Залишити питання