Івано-Франківськ Вулиця Олександра Довженка, 21Б
tehnodim.com www.facebook.com/tehnodimua0048449 +380 670050617

Про компанію:

Продаж і встановлення відеонагляду, гаражних воріт, автоматики. Монтаж захисних ролет для вікон, вітрин, дверей та гаражів. Виготовлення відсувних, розпашних воріт та парканних секцій за оригінальним ескізом.

Почувайте себе надійно з «Техно Дім».Ми маємо власне виробництвом відсувних і розпашних воріт, а також парканних секцій. Для кожного замовлення складаємо оригінальний проект або використовуємо ваш ескіз. Для конструкції беремо металопрокат потрібних розмірів, щоб ворота чи парканні секції витримували навантаження під час експлуатації. Зварюємо метал напівавтоматичним апаратом. Кожний шов зачищаємо та шліфуємо, щоб поверхня була рівною. Усі вироби фарбуємо у власному фарбувальному цеху.

Спочатку на поверхню металу наносимо шар ґрунтовки, а лише потім покриваємо її атмосферостійкою фарбою.Для гаражу ми пропонуємо секційні ворота торгової марки Alutech.

Усі вироби ми замовляємо напряму у виробника. Більше того, ми — офіційний партнер компанії Alutech в Івано-Франківській області! Це означає, що ви не переплачуєте гроші ніяким посередникам.Продаємо та встановлюємо комплекти автоматизації воріт. Самостійно імпортуємо продукцію італійського виробника BAME Delma, займаємося гарантійним та сервісним обслуговуванням. На всі мотори та аксесуари діє гарантія 3 роки.

Також у нас є автоматика торгових марок Alutech, An-Motors, Marantec та Comunello. Такий асортимент дозволить вибрати комплект відповідно до ваших потреб і бюджету.Допоможемо вам вибрати кращі захисні алюмінієві ролети на вікно, двері, балконний блок чи гараж. Усі ролети можуть відкриватися вручну та автоматично. Їх виробництво відбувається у Києві на заводі компанії Alutech.

Ми знаємо нашу продукцію не лише «з теорії», а й постійно удосконалюємо свої знання на практиці. Тому наші консультації завжди корисні та допоможуть принести комфорт у ваш дім!


Переглядів: 124
Дата добавлення: 08-01-2020
Добавив: Robot Home24

Залишити питання