Івано-Франківськ Вулиця Січових Стрільців, 58

Про компанію:

Продаж декоративних штукатурок, лакофарбової продукції, світильників з бетону. Ландшафтні роботи, дизайн. Ремонтні роботи.

Якщо ви хочете якісних естетичних змін в оформленні свого житла…Якщо вам набрид інтер‘єр Вашого дому чи офісу, хочеться чогось нового, цікавого і оригінального в оздобленні і декоруванні…Якщо ви розпочали ремонт і хочете порадувати своїх близьких своєрідним переплануванням або здивувати свої стіни сучасними декоративними матеріалами…Якщо ви збудували будинок, хочете утеплити його новими спеціальними утеплюючи ми шпаклівками і оздобити якісними фасадними фарбами і декорами..

В дизайн-студії «Днесь» із 20-річним досвідом роботи, вас чекають високопрофесійні дизайнери, кваліфіковані майстри, творчий індивідуальний підхід, великий асортимент декоративно-оздоблювальних матеріалів, помірні ціни.Ви будете приємно здивовані запропонованими ідеями, оригінальним вирішенням інтер‘єру. В нашій дизайн-студії вам допоможуть створити обстановку, в якій ви, в залежності від складу характеру, темпераменту, смаків і світосприйняття, будете почувати себе комфортно.

Наші креативні дизайнери допоможуть вам реалізувати ваші найнесподіваніші фантазії, як наприклад, відтворити в себе куточок загадкової Японії або перенестись в благородну пишність середньовічних палаців… Наш немалий досвід в поєднанні з творчим підходом та імпровізацією дозволяє створити багату гамму декорування стін, що відповідає смаку найвибагливішого клієнта.В асортименті продукції представлені кращі сучасні унікальні покриття, які дозволяють відтворити практично будь-який матеріал — дерево, шкіру, мармур, тканину, камінь і т.д.

Наші матеріали відтворюють фактури, традиційні для минулих часів і, навіть, національні етнічні особливості оздоблення. Ми працюємо лише з відбірними, на 100% екологічно чистими матеріалами, якими користуються дизайнери усього світу. З допомогою художнього оформлення стін з використанням першокласних матеріалів, ваш дім стане яскравим, стильним, затишним і неповторним…


Переглядів: 196
Дата добавлення: 08-01-2020
Добавив: Robot Home24

Залишити питання