Івано-Франківськ

Про компанію:

Дизайн і планування інтер'єрів, ремонтні роботи, підбір матеріалів.

Плануєте будівництво чи ремонт? Не знаєте, з чого почати? Боїтеся купити не ті матеріали або прогадати з робочими? Не хочете, щоб ремонтно-будівельні роботи тривали цілу «вічність»? Мрієте, щоб внутрішній простір у вашому помешканні (у вашому офісі, магазині, ресторані чи готелі) радував вас естетичною привабливістю та був, при цьому, продуманим і зручним? Тоді вам варто скористатися послугами професійних дизайнерів інтер’єру. Адже, дизайн інтер’єру — це не просто неймовірно красиво. Це ще й зручно, ергономічно та функціонально.

Для клієнтів «New Design Studio» ремонтно-будівельні роботи проходять практично непомітно. Вони просто насолоджуються блискучим результатом: красою та затишком на довірених нам об’єктах! Спробуйте і ви…

Що ми пропонуємо? Наші послуги:Дизайн інтер’єрів: від проектування до втілення:обстеження об’єкта, його заміри (безкоштовно);розробка дизайну та 3D- візуалізації проекту, підбір матеріалів;виконання будівельних креслень.Авторський нагляд за реалізацією проекту:допомога на етапі покупки матеріалів (будівельних, оздоблювальних тощо) і меблевої продукції, зокрема й контроль їхньої якості та відповідності спроектованому дизайнерського проекту;безпосередній контроль представника компанії на етапі ремонтно-будівельних робіт та, при потребі, внесення змін до проекту (3D- візуалізації) й відповідної документації.Посередництво між вами та ремонтною бригадою: порадимо фахівців, в чиїй роботі впевнені «на всі сто».Чому вам варто стати клієнтом «New Design Studio»?

Наші переваги:Надаємо послуги комплексно. Тож, обравши нас, ви зможете бути спокійними на всіх етапах ремонтно-будівельних робіт: від розробки дизайну й покупки потрібних матеріалів до втілення проекту.Наша команда — це компетентні, креативні дизайнери, що мають безліч чудових і свіжих ідей щодо створення прекрасного та ергономічного простору в приміщеннях і спорудах різного типу та призначення.

Також, співпрацюємо з перевіреними часом і роботою ремонтно-будівельними бригадами, іншими фахівцями, які допомагають нам створювати ексклюзивні інтер’єри.Готові втілити ваші навіть дуже сміливі мрії щодо унікального й комфортного будинку (квартири, котеджу, офісу, магазину, торгового центру, готелю, ресторану). Перелік об’єктів, з якими працюємо, можна продовжувати й продовжувати. Адже, не боїмося експериментів та маємо вдосталь досвіду, щоб створити дизайн в приміщеннях і спорудах різного типу та призначення.


Переглядів: 210
Дата добавлення: 08-01-2020
Добавив: Robot Home24

Залишити питання