Івано-Франківськ Вулиця Короля Данила, 44

Про компанію:

Дизайн інтер’єрів помешкання, ресторану, кафе, готелю. Авторські предмети інтер'єру та ландшафту: каміни, ковані вироби, скульптури, фонтани.

Творча майстерня «Harmony Art» — це вишукано, майстерно та стильно. Ми потурбуємося про те, щоб ви могли насолоджуватися неповторним дизайном у вашому домі чи офісі, створимо для вас ексклюзивні авторські вироби, які стануть окрасою будь-якого інтер’єру чи екстер’єру, подбаємо, щоб прибудинкова територія чи земельна ділянка поруч із заміським будинком виглядали розкішно.

Звернувшись по допомогу до спеціалістів «Harmony Art» ви отримаєте якісні послуги у сфері дизайну.

Що ми пропонуємо? Творча майстерня «Harmony Art» надає широкий спектр послуг у сфері дизайну:3-D візуалізація;Розробка дизайну інтер’єру в приміщеннях різного типу та призначення;Ландшафтний дизайн;Художня різьба, розпис елементів інтер’єру та екстер’єру;Авторська розробка та виготовлення фонтанів, скульптур;Виготовлення авторських камінів;Художнє кування.

Чому ми? Переваги творчої майстерні «Harmony Art»:

Ми пропонуємо «свіжі» ідеї та нестандартні рішення для створення неперевершених, стильних і багатофункціональних інтер’єрів. Попри креативність наших ідей ми не забуваємо про те, що дизайн повинен бути практичним.
Адже, нашим замовникам потрібно жити чи працювати у тих приміщеннях, де ми творимо для них красу.Гарантуємо індивідуальний підхід до кожного клієнта.

Ми завжди прислухаємося до ваших потреб і побажань. Ваша думка у поєднанні зі значним досвідом роботи та високою професійністю персоналу творчої майстерні «Harmony Art» дозволяє досягти дивовижного успіху у створенні неперевершених дизайнів.Неймовірно вигідне поєднання високої якості та низьких цін у «Harmony Art» приємно вас здивує.


Переглядів: 173
Дата добавлення: 08-01-2020
Добавив: Robot Home24

Залишити питання