Івано-Франківськ

Про компанію:

Дизайн та 3D-візуалізація інтер'єрів. Ремонт квартир, допомога у виборі будівельних матеріалів.

У більшості власників квартир думки про майбутній ремонт викликають жах, хоча так хочеться переобладнати застарілу кухню, внести свіжі нотки в оформлення вітальні, додати затишку і відокремленості в спальні. Тому при виконанні будівельних робіт принципово важливо не тільки якість наданих послуг, а й оперативність.

Наша компанія готова швидко і професійно зробити ремонт будь-якого обсягу та складності:нам під силу капітальний комплексний ремонт квартир, з переплануванням, обробкою поверхонь будь-якими матеріалами і втіленням ваших неймовірних і оригінальних ідей;якщо вам необхідно просто освіжити приміщення, наші майстри швидко і професійно впораються з поставленими завданнями;навіть коли власники прагнуть виконати більшу частину робіт своїми руками, ми надамо послуги, які вимагають певних знань, навичок і досвіду: наприклад, монтаж електрообладнання та сантехніки, виготовлення складних і фігурних конструкцій з гіпсокартону і т.д.

Всі роботи виконуються згідно з графіком, складеного під кожен вид робіт окремо.Ми надаємо комплексні роботи по ремонту і обробці приміщень протягом тривалого часу. Висока якість всіх робіт, відповідність встановленим стандартам, відповідальний підхід і прозорість угод забезпечило нам репутацію надійної ремонтної компанії, і, як наслідок, постійний приплив клієнтів.

Послуги:ремонт «під ключ»;встановлення опалення та сантехніки;встановлення плитки;натяжні стелі та інше.


Переглядів: 99
Дата добавлення: 08-01-2020
Добавив: Robot Home24

Залишити питання