Івано-Франківськ Вулиця Цьоклера, 9а

Про компанію:

Будівництво, капітальні та поточні ремонти.

Існує думка, що подружжю, яке пережило ремонт, нестрашні ніякі випробування. Мабуть, в цьому твердженні є часточка правди. Адже, для того, щоб якісно виконати будівельно-ремонтні роботи, необхідно подбати про тисячі речей. І зробити це, не маючи достатніх знань та вмінь, доволі складно. Щоб ремонт не перетворився для вас на епізод із фільму жахів, краще довірити його професіоналам.

У компанії «Вігос» працюють досвідчені майстри, які виконають для вас будівельно-ремонтні роботи різного рівня складності.ТзОВ «Вігос» виконує широкий спектр ремонтно-будівельних робіт.

Пропонуємо вам наступні послуги:будівництво котеджів, інших споруд та будівель;електромонтажні роботи;фасадно-оздоблювальні роботи;внутрішні та зовнішні ремонтні роботи;проведення каналізації, опалення, інших інженерних мереж;«ремонт під ключ» (така послуга передбачає виконання робіт на всіх етапах: від проектування до прибирання після ремонту).
Чому ТзОВ «Вігос»?

Наші переваги:у нашій компанії працюють справжні професіонали, які бездоганно виконають будівельно-ремонтні роботи різного рівня складності;ми цінуємо ваш час, тому виконуємо роботи не лише якісно, а й оперативно;у нас продумана цінова політика, тому вартість наших послуг достатньо низька.


Переглядів: 69
Дата добавлення: 08-01-2020
Добавив: Robot Home24

Залишити питання