Івано-Франківськ Вулиця Івана Франка, 12а

Про компанію:

Ландшафтні роботи, дизайн. Будівельно-ремонтні роботи. Вироби з металу, художнє ковальство.

Хочете, щоб ваша оселя стала по-справжньому комфортною та стильною? Для цього не потрібно докладати багато зусиль, адже для вас працюють справжні професіонали своєї справи. Сучасні інтер’єрні рішення зроблять вашу домівку стильною та вишуканою, а головне — зручною.

Дизайн студія «Інтер’єр», яка знаходиться за адресою вул. Івана Франка, 12 а — це майстерня ідей, де досвідчені дизайнери постійно працюють над вдосконаленням своїх умінь, адже прагнуть надавати справді якісні послуги для всіх наших клієнтів.

Наші працівники розроблять дизайн інтер’єру для вашого дому, враховуючи всі ваші потреби та побажання. Завдяки безцінному досвіду, який ми набули протягом 15-ти років роботи, ми не боїмося складних завдань, а сміливо йдемо вперед до мети, виконуючи навіть дуже масштабні замовлення точно в строк.За час нашої роботи ми виконали безліч дизайнів об’єктів: відпочинкових комплексів, готелів, ресторанів, офісних приміщень, особняків та квартир, і всі наші клієнти залишилися задоволеними від співпраці з нами.

Надаємо послуги комплексного ремонту, що передбачає реконструкцію і перепланування житла, ремонт «під ключ» з усіма комунікаціями, дизайн інтер'єру з його візуалізацією.Переваги:ввічливий персонал;досвідчені дизайнери;розуміння потреб клієнтів;індивідуальні дизайнерські рішення. 


Переглядів: 111
Дата добавлення: 08-01-2020
Добавив: Robot Home24

Залишити питання