Івано-Франківськ

Про компанію:

Розробка 3D панорам і віртуальних турів. Предметні, інтер'єрні та екстер'єрні фотозйомки.

Зйомка 3D панорам та віртуальних турів в Івано-Франківcьку та в Україні.

Наші технології допоможуть якісно і красиво представити ваш заклад,компанію,територію чи продукт  3D Панорама?  3D панорами — це найбільш ефективний засіб для презентації вашої діяльності на ринку шляхом показу її за допомогою сучасних 3D технологій. псс.. натисни "Play" та оглянь усе навколо     По суті – це фотографія, що охоплює увесь простір навколо точки зйомки. Якщо сказати простіше - це кулька, яка в середині обклеєна багатьма фотографіями, і утворює відчуття реальності.

Зайшовши "в кульку", ви можете озиратись навколо, подивитись вгору чи під ноги, приблизити потрібний об'єкт. З розвитком програмних можливостей ми отримали змогу створювати чудові віртуальні екскурсії з музичним супроводом, додатковою інформацією та сучасним дизайном. Віртуальний тур – для чого Вам це?    Декілька панорам можуть бути з’єднані за допомогою інтерактивних точок, таким чином утворюючи віртуальний тур. Все більше і більше успішних компаній, які піклуються про розвиток свого бізнесу і які економлять свій час, використовують в рекламних цілях цю інноваційну технологію.

Потенційний клієнт може не виходячи зі свого офісу чи будинку «пройтися» по Вашому приміщенню. Розмістивши такий віртуальний тур на своєму сайті або у вигляді віртуальної презентації на електронному носії, Ви даєте потенційному клієнту можливість заздалегідь зробити свій вибір.

А віртуальний тур для Вас - це легкий та недорогий спосіб яскраво виділитися на фоні конкурентів , так як 3D-віртуальні тури все ще залишаються новинкою інтернету в Україні. А тепер здійсни прогулянку закладом та відчуй, як це зручно   У чому ваша особливість? Сучасний дизайнМузичний супровід та інформаційні точкиМожливість редагувати та додавати інформацію і панорами будь-колиУніверсальне посилання для кожної окремої панорамиПідтримка усіх девайсів (смартфони, планшети, PC/Mac)Працює із Google Cardboard та Samsung Gear VRТочна статистика унікальних переглядівБезкоштовний хостингВартість вдвічі нижча, ніж у конкурентівМожливість вкласти віртуальний тур на Ваш чи інші сайти так само легко, як відео із YouTube 

А дорого? Знижки є?    Порівнявши ціни за кордоном та у столиці, ми створили опитимальний прайс-лист, за яким кожен зможе дозволити собі нашу послугу, а при замовленні двох і більше панорам - знижки до 30%.  

 Ми розуміємо, що для вас важливий саме результат. Тому готовий продукт можна легко вкласти на сайт за допомогою спеціального коду (допомогу з розміщенням - надаємо!).


Переглядів: 165
Дата добавлення: 08-01-2020
Добавив: Robot Home24

Залишити питання