Івано-Франківськ Вулиця Василя Стуса, 13б, офіс 8

Про компанію:

Дизайн інтер'єру комерційних та житлових приміщень. Ремонтно-будівельні та оздоблювальні роботи "під ключ". Продаж меблів під замовлення.

Дизайн інтер’єру, євроремонт, меблі на замовлення Дизайн студія "Idea for you" втілить всі Ваші побажання у життя, починаючи з розробки дизайн-проектів інер’єру, та меблів на замовлення, а також надає весь спектр ремонтно-будівельних, та оздоблювальних робіт "Під ключ". 

Ви отримуєте не просто гарну картинку із модного журналу. Ви отримуєте гармонію, адже наші  інтер’єри створюються з метою відобразити  саме Ваш інтер’єр і завдяки створенню загального комфорту внутрішнього простору  дизайн-проект починає відображати ваш внутрішній світ!

Ніяких жертв заради моди, ніяких компромісів із зручністю заради краси! Ви отримаєте все і одразу. Богемний шик поєднаний із зручністю та функціональністю.Наш дизайнер інтер’єру працює над проектами доти, доки Ви не отримуєте бажаного результату.Саме такий безкомпромісний інтер’єр студія дизайну пропонує своїм клієнтам.Дизайн проект інтер’єру – це перший крок на шляху перетворення Вашої квартири в перлину стилю.

Саме з цього починають своє існування елітні інтер’єри – з задума і бажання принести в світ ще трохи краси.А всю технічну роботу ми беремо на себе, створюючи стильний затишок навколо Вас, і для Вас. 

Ми завжди стараємось працювати з новітніми матеріалами і технологіями, щоб дивувати і радувати Вас дорогі замовники.Стараємось, щоб робота з нами була легка і продуктивна та радувала своїм результатом.

Наша команда якісно і вчасно виконує поставлене завдання.


Переглядів: 108
Дата добавлення: 08-01-2020
Добавив: Robot Home24

Залишити питання