Івано-Франківськ Вулиця Гетьмана Мазепи, 72, офіс 7

Про компанію:

Ландшафтні роботи, дизайн в 3D візуалізації, виконання ремонтних робіт, художній розпис стін. Продаж декоратино-оздоблюваних матеріалів.

ПРО НАСДизайн-студія MGM Decor.Студія вже два роки працює на ринку дизайну інтер’єру в Івано-Франківську. В активі студії:більше 30 успішно реалізованих проектів дизайну житлових і офісних приміщень;десятки відгуків задоволених клієнтів.Ми знаємо, що замовляючи дизайн-проект, наші клієнти чекають від нас не просто красиву добірку 3D-візуалізації. Клієнти хочуть мати:покрокову інструкцію по ремонту своєї квартири, будинку, офісу;конкретний перелік оздоблювальних матеріалів, сантехніки, меблів, декоративних елементів з вказівками – скільки, яких, де і за якою ціною їх можна придбати;допомога в організації покупки, доставки і монтажу матеріалів, декоруванні приміщень.

Що ви отримаєте, ставши нашим клієнтомБагаторічна робота на ринку інтер’єрного дизайну дозволила нам сформувати таку систему виконання дизайн-проектів, яка дає замовнику можливість отримати у встановлений термін комплексний ремонт і новий інтер’єр в точній відповідності з затвердженою візуалізацією.

Дизайн-студія MGM Decor користується знижками в більшості магазинів будматеріалів, меблів, світильників, текстилю та декору. Наші дизайнери допоможуть вам швидко і вигідно вибрати і купити все, що потрібно для ремонту.

У наш стандартний проект дизайну інтер’єру входять:

План обмірний із зазначенням демонтажу конструкцій і перегородок
План після перепланування з вказівкою зведених конструкцій і перегородок, експлікація приміщень
План із зазначенням розташування меблів і технологічного устаткування
План експлікації меблів
План стель
План прив’язки електрообладнання, кондиціонування, вентиляції
План прив’язки освітлення
План прив’язки вимикачів
План підлог із зазначенням типу покриття
План підлог із зазначенням зон підігріву підлогового покриття
План розташування сантехніки
Візуалізація зображень приміщень в перспективі (2-3 види на приміщення)

Додаткові опції:специфікація оздоблювальних матеріалів, сантехніки, меблів;складання кошторису з реальними позиціями і цінами;високоточна конструкторське опрацювання меблів.

Ми маємо власні потужності з виробництва вбудованих меблів;підбір оздоблювальних матеріалів, меблів, світильників, текстилю і т.д.


Переглядів: 122
Дата добавлення: 08-01-2020
Добавив: Robot Home24

Залишити питання