Івано-Франківськ Вулиця Коновальця, 99

Про компанію:

Комплексний ремонт квартир, будинків та офісів "під ключ".

Вами планується проведення ремонту? Безліч причин впливає на те, що ремонтні роботи стають справою занадто клопіткою для всіх нас. Але з будь-якої важко вирішуваної ситуації, завжди можна знайти вихід. Висококласні фахівці нашої фірми зможуть запропонувати Вам широкий перелік ремонтно-оздоблювальних робіт, як в окремих приміщеннях, офісах, так і з косметичного, і комплексному євроремонту квартир і котеджів.

Одним із пріоритетів нашої діяльності є виконання високоякісного капітального ремонту квартир будь-якого рівня складності, який, природно, включає ремонтно оздоблювальні роботи еліт класу в приміщеннях житлового і нежитлового типу.

Ми виконуємо весь комплекс заходів по ремонту квартири, офісу або котеджу, включаючи підготовку приміщення до проведення ремонтних робіт: знесення застарілих перегородок, заміну сантехніки в санвузлі, дверних і віконних блоків, зачистку, вирівнювання і стяжку всіх поверхонь.

За бажанням клієнта, дизайнери допоможуть у створенні гармонійного інтер'єру житла, а професійні майстри з будівництва та опоряджувальних робіт втілять задум в реальність, строго дотримуючись технології та норм.Ще одним видом нашої діяльності - є виготовлення корпусних меблів під замовлення ( шафи-купе, дитячі, прихожі, кухні, офісні меблі та інші) та доставка побутової техніки з закордону. Всі забаганки клієнта для нас не проблема – ми їх втілимо в реальність.А щоб побачити результат нашої діяльності, ми візуалізуємо в 3Dяк меблі, так і сам ремонт.

Довірте майстрам турботу про Ваш ремонті, і ми виконуємо його не просто класно, але і доб'ємося очікуваних Вами результатів!


Переглядів: 108
Дата добавлення: 08-01-2020
Добавив: Robot Home24

Залишити питання