Івано-Франківськ Вулиця Тичини, 7
geometry.if.ua +380 501558145

Про компанію:

Виготовлення меблів за індивідуальним проектом (кухні, шафи-купе, дитячі, вітальні, офісні меблі). Ландшафтні роботи, дизайн.

Наша компанія - це згуртована команда ентузіастів, попереду професіоналів, які хочуть зробити свою роботу і до кожного замовлення створити, як і потрібно.

Виробництво меблів на замовлення, яке зробило життя комфортним - вісь головного мета та місія компанії.Працюючи у своєму висококласному ринку, ми пропонуємо бути найвищими на висоті та шукати клієнтів, які виробляють сучасних дизайнерів та розглядають термінали.Головна мета компанії була зроблена в мінусі, що меблі «зроблено в Україні» може бути які-небудь, надійними та продуктами.

Також ми бачимо сегменти клієнтів, які роблять виробництво українського виробництва меблів на замовлення під окремими розмірами, перерахування та дослідження.

Наші речі:якість - у виробництві використовуйте дорогі матеріали, використовуючи їх;швидкість - до найдрібніших деталей продумуємо максимально зручне місце місця меблевої гарнітури;чесність - користувачі, які користуються цим плюсом і мінусами, а також цінами на роботі і готовими продуктами;статусність - ми цінуємо високу якість і свою репутацію, тому ми намагаємося використовувати найкращі у найрізноманітніші цінові сегменти.Виготовлення корпусних меблів:кухні;шафі-купе;гардеробні;прихожі;столи;меблі в дитячі;офіційна меблі

Ми пропонуємо замовити готові меблі від відомих виробників. 


Переглядів: 122
Дата добавлення: 08-01-2020
Добавив: Robot Home24

Залишити питання