Івано-Франківськ Вулиця Галицька, 120а;Івано-Франківськ Вулиця Галицька, 25;Івано-Франківськ Вулиця Гетьмана Мазепи, 12
+380 686134743

Про компанію:

Широкий вибір штор, тюлі, ролет. Дизайнерські послуги.

Для того, аби у вашому домі чи в будь-якому іншому приміщення панувала гармонія, слід подбати про кожну, навіть найдрібнішу деталь внутрішнього простору. Особливу увагу радимо звернути на текстильні елементи інтер’єру. Адже саме вони допомагають додати бажаного затишку та створити особливу атмосферу. Вдало підібрані штори, гардини чи інше «віконне вбрання» подарує бажаний комфорт та стане справжньою окрасою інтер’єру. Довірте оформленням ваших вікон персоналу студії дизайну «Вуаля» і ми створимо для вас справжній острівець краси, затишку та комфорту у вашому домі чи офісі.

Ми задовольнимо потреби справжніх естетів та змінимо ваше уявлення про дизайн текстильних виробів.Що ми пропонуємо? До ваших послуг великий вибір:тюлю;штор;гардин;римських штор;ламбрекенів;карнизів;москітних сіток;жалюзі тощо.Чому ми?

Наші переваги:У нас справді великий вибір «віконного вбрання»;Шиємо штори чи тюль нестандартних розмірів;Ми відповідально ставимося до роботи та своєчасно виконуємо замовлення;У нас привабливо низькі ціни;

Наша команда — це досвідчені та вмілі швачки, креативні дизайнери та інші кваліфіковані спеціалісти, яким ви можете довірити виконання робіт різного рівня складності;Завжди враховуємо побажання клієнта та намагаємося втілити навіть дуже сміливі дизайнерські проекти в життя.  


Переглядів: 642
Дата добавлення: 08-01-2020
Добавив: Robot Home24

Залишити питання