Івано-Франківськ
www.facebook.com/kub.design.ua +380 967124553

Про компанію:

Дизайн інтер'єру громадських та житлових приміщень. Продаж меблів. Ремонт "під ключ".

KUB design - Студія авторського дизайну інтер'єрів Ярослава та Вікторії Кубаєвич

МИ готові реалізувати навіть найскладніші проекти і створити авторські, і ексклюзивні дизайн-проекти, враховуючи  не тільки актуальні тренди дизайну інтер'єру,але й ваші смаки та побажання.В кожному нашому пректі пріорітетним є  функціональність простору, його повсякденна ергономіка згідно ваших щоденних потреб.

Важливою відмінністю наших робіт є використання тільки реальних матеріалів і текстур. Зробити по-справжньому красивий і продуманий дизайн інтер'єру можна без необґрунтованих витрат, для цього потрібно вміти знаходити оптимальне рішення на кожному етапі його реалізації.Багаторічний досвід реалізації абсолютно різних за складністю і стилю інтер'єрів  допоможемо нам вдало спланувати простір вашої квартири, будинку ,кафе чи офісу.

Ми ретельно продумаємо розташування кожної деталі в інтер'єрі. Зробимо кілька варіантів планування та зонування функціонального простору. У вашому розпорядженні будуть наші найкращі ідеї, наша допомога в процесі ремонтних робіт, та в виборі матеріалів.

Ми за потреби залучимо найкращих і перевірених фахівців, підрядників, постачальників.Ми дорожимо своїм ім'ям і репутацією, а головний наш пріоритет - ваша  задоволеність кінцевим результатом виконаних робіт.Телефонуйте та отримуйте розрахунок вартості саме вашого проекту. 

Обіцяємо приємні ціни))

ПРОПОНУЄМО:Дизайн-проекти квартир, приватних будинків, кафе, ресторанів, офісів та магазинів будь-яких стилів.Розробка фірмового стилю для закладів громадського харчування, магазинів, салонів тощо.Фотореалістична візуалізація. Пакет необхідних робочих креслень.Підбір матеріалів та авторський нагляд.Ремонт під ключ.


Переглядів: 83
Дата добавлення: 08-01-2020
Добавив: Robot Home24

Залишити питання