Івано-Франківськ

Про компанію:

Проведення внутрішніх ремонтих робіт "під ключ": демонтажні, електромонтажні, оздоблювальні, сантехнічні, будівельні, облицювальні роботи. Ландшафтні роботи, дизайн.

Плануєте ремонт і голова йде обертом від питань та клопотів, які слід вирішити, узгодити та передбачити? Панікувати не варто, адже завжди можна звернутися за професійною допомогою до спеціалістів «Євроремонт.ІФ».

Компанія спеціалізується на ремонті квартир «під ключ» та виконанні різноманітних будівельних робіт. За тривалий час роботи на ринку ми виробили відмінну й успішну стратегію якісної роботи, спрямовану на задоволення різноманітних задач та запитів наших клієнтів.

Ми зібрали команду досвідчених спеціалістів, відповідальних майстрів, які досконало знають свою справу, постійно вивчають новинки галузі та працюють з різними матеріалами.У повсякденній роботі строго дотримуємося принципу — прозорі умови та високий рівень комфорту нашого замовника.Креативні дизайнерські ідеї, сміливі рішення та цікаві проекти — ми готові втілювати їх у життя за розумними цінами та в стислі строки. «Євроремонт.ІФ» візьме на себе клопоти, пов’язані саме з вашим ремонтом.

Чому варто обрати саме нас? Наші майстри — кваліфіковані та обізнані з нюансами ремонтної справи.Ми встановлюємо чесні та реальні ціни на наші послуги.Ставимо перед собою реальні строки та чітко їх дотримуємося.Намагаємося вирішити різні ситуації з максимальною користю для клієнтів.

Перелік послуг, які пропонує «Євроремонт.ІФ», включає:демонтажні роботи — демонтаж дверей, вікон, інженерних комунікацій, руйнування стін, зняття шпалер, підготовка приміщення до ремонту;електромонтажні роботи — монтаж електрообладнання, проводки;сантехнічні роботи — монтаж систем опалення, водопостачання та водовідведення;будівельні роботи, які включають зведення стін, монтаж конструкцій з гіпсокартону, монтаж натяжної стелі;декоративні роботи — вирівнювання стін, підготовка поверхонь під фарбування, наклеювання шпалер, укладання підлоги;облицювальні роботи.

Пропонуємо послугу попереднього підрахунку вартості робіт — наш працівник безкоштовно складе кошторис вашого ремонту.


Переглядів: 123
Дата добавлення: 08-01-2020
Добавив: Robot Home24

Залишити питання